Lintopdrachten overslaan
Verdergaan naar hoofdinhoud
Dirk
  
Bijstandteam09 265 04 30bijstandsteam@artevelde.be
Jos
  
DMW - CM (Christelijke Mutualiteit)09 267 50 60 / 09 267 59 09jos.billiet@cm.be
Chris
  
Liberale Mutualiteit09 225 18 17chris.blancquaert@libmutov.be
Anka
  
wijkgezondheidscentrum09 222 26 46anka.blomme@wgcwatersportbaan.be
Hedwig
  
sociale dienst Brugse poort09 227 05 23hedwig.bockstal@brugsepoort.be
Patrick
  
Jan Palfijn09 224 71 11patrick.bode@janpalfijngent.be
Hans
  
Straathoekwerk09 268 21 50Hans.Bodyn@gent.be
Kim
  
WoninGent09 265 75 44Kim.Bruynooghe@woningent.woonnet.be
Thomas
  
OCMW WB Gent-Zuid (hoofdmaatschappelijk werkster)09 266 3583Thomas.Buysse@ocmwgent.behttp://www.ocmwgent.be
Katja
  
Wijkgezondheidscentrum09 222 26 46katja.callebaut@wgcwatersportbaan.be
Alain
  
OCMW WB Gent-Zuid (hoofdmaatschappelijk werker)09 266 3558Alain.Carette@ocmwgent.behttp://www.ocmwgent.be
Marleen
  
Onafhankelijke dienst voor Gezinszorg09 269 85 90marleen.cooreman@partena-partners.be
Hilde
  
OCMW WB Gent-Zuid (administratief medewerkster)09 266 9548Hilde.De.Kuyper@ocmwgent.behttp://www.ocmwgent.be
Patrice
  
Samenlevingsopbouw Gent09 261 55 85patrice.de.meyer@samenlevingsopbouw.be
Signe
  
Onafhankelijke dienst voor Gezinszorg09 269 85 90signe.demulder@partena-partners.be
Leen
  
Bond Moyson09 265 55 76leen.depauw@socmut.be
Bart
  
Politie wijkdienst09 266 67 66comgw@politie.gent.be
Bob
  
Jong vzw09 335 67 84Bob.DeVos@vzwjong.be
Ruth
  
ING (Intercultureel Netwerk Gent)09 224 17 18memet.karaman@ingent.be
Frauke
  
Familiehulp vzw09 225 37 63Frauke.Dely@familiehulp.be
Laurent
  
Ambrosia's tafel09 329 38 89laurent@ambrosiastafel.behttp://www.ambrosiastafel.be / www.platformvoormediawijsheid.be
Annelies
  
Vlaschaard09 266 93 24Annelies.Deschuyter@ocmwgent.behttp://www.ocmwgent.be
Nele
  
Vlaschaard09 266 93 24nele.gevaert@ocmwgent.be
Els
  
Solidariteit voor het Gezin vzw09 264 18 11Els.Gielen@svhg.be
Hilde
  
Wit gele kruis09 265 75 75hilde.godderis@wgkovl.be
Christine
  
OCMW WB Gent-Zuid (Diensthoofd)09 266 9581Christine.Grillaert@ocmwgent.behttp://www.ocmwgent.be
Karen
  
Familiezorg Oost-Vlaanderen09 225 78 83Karen.Haeck@familiezorg.be
Brigitte
  
Gebiedsgerichte Werking09 266 82 45brigitte.hantson@Gent.be
Anne-Marie
  
Vlaschaard09 266 93 50Anne-Marie.Klomp@ocmwgent.be
Anouk
  
CV De Gentse HaardAnouk.Lapaige@degentsehaard.woonnet.be
Pieter
  
CV De Gentse HaardPieter.Lenssens@degentsehaard.be
Peggy
  
Open thuis09/222 90 33volwassenen@openthuispleegzorg.be
Suz
  
Martinushuis09 223 06 92suz.martens@skynet.be
Eva
  
Stibo De bollekens/ KDV de Petteflat09 225 42 13 / 09 225 11 94Eva.meyvaert@gent.be
Anne
  
Bvba De Goede Werksmanswoning09 244 65 03Anne@gww.be / as@gww.be
Griet
  
OCMW Gent - Energiecel09 266 98 45griet.schoonjans@ocmwgent.be
Anne Marie
  
Kind en Gezin09 265 71 71AnneMarie.Sijmons@kindengezin.be
Koen
  
Volkshaard09 233 12 43sociale.dienst@volk.woonnet.be
Peter
  
Politie Gent-West09 266 61 56Peter.vandewiele@politie.gent.be
Isabelle
  
OCMW Gent - OTC09 266 96 33Isabelle.Vangaever@ocmwgent.be
Jurgen
  
Straathoekwerk09 268 21 50Jurgen.Vanhaver@gent.be
Jennifer
  
Wijkgezondheidscentrum0475 81 50 58jeniifer.verbeken@wgcwatersportbaan.be
Brigitte
  
OCMW WB Gent-zuid (administratief medewerkster)09 266 3555Brigitte.Verdonck@ocmwgent.behttp://www.ocmwgent.be
Hildegarde
  
Leerdorp09 235 09 76Hildegarde.Verwulgen@gent.be
  
Wijkbib watersportbaan09 220 89 34watersportbaan.bib@gent.be