Lintopdrachten overslaan
Verdergaan naar hoofdinhoud
Van De Walle
  
WGC Nieuw Gentmailto:info@ugcnieuwgent.be
Pissens
  
Krasdienst - Werkgroep Vluchtelingen Gentmailto:a.a.pissens@telenet.be
Boers
  
FOD-Justitie - Justitiehuis Gentmailto:justitiehuis.gent@just.fgov.be
De Loof
  
Kind en Gezinmailto:regiohuis.gent@kindengezin.be
Robijns
  
Politie Gentmailto:Ann.Robijns@politie.gent.be
Willems
  
OCMW Gent – WB Nieuw Gentmailto:Ann.Willems@ocmw.gent
Schiettekatte
  
Woningentmailto:anne.schiettekatte@woningent.be
Cosyns
  
OCMW Gent - Emancipatorische Werkingmailto:annelies.cosyns@ocmw.gent
Viane
  
Familiehulpmailto:annemie.viane@familiehulp.be
Schouppe
  
OCMW Gent – WB Nieuw Gentmailto:Annie.Schouppe@ocmw,gent
Lapaige
  
De Gentse Haardmailto:anouk.lapaige@degentsehaard.woonnet.be
Beeckmans
  
OCMW Gent - LDC De Regenboogmailto:Bart.Beeckmans@ocmw.gent
Everaert
  
Elfenbankje - dienst opvanggezinnenmailto:elfenbankje.dvo@klim.be
Meyvaert
  
De Panda Dagverblijfmailto:dv.depanda@gent.be
Steyaert
  
OC Broeder Ebergistemailto:carine.steyaert@fracarita.org
Ceulemans
  
Geraarkemailto:geraarke@skynet.be
Geelhoed
  
Helpende Hand vzw
Knockaert
  
Buurtwerk Nieuw Gentmailto:david.knockaert@stad.gent
Blomme
  
FOD-Justitie - Justitiehuis Gentmailto:justitiehuis.gent@just.fgov.be
Van Vooren
  
ACVmailto:dimitri.vanvooren@acv-csc.be
Van Acker
  
Inloopteam Reddie Teddymailto:dominique.vanacker@socmut.be
Van Ooteghem
  
OCMW Gent – WB Nieuw Gentmailto:Elien.VanOoteghem@ocmw,gent
De Borger
  
Centrum Onderweg vzwmailto:sociale.dienst@centrumonderweg.be
Buysse
  
Inloopteam Reddie TeddyEllen.Buysse@socmut.be
Deloof
  
OCMW Gent - LDC De Regenboog - ergo
Oyaert
  
Stad Gent - Gebiedsgerichte Werkingmailto:els.oyaert@gent.be
Van De Putte
  
Brede School Ledeberg / Nieuw Gentels.vandeputte@gent.be
De Baets
  
Wit-Gele Kruiseva.debaets@wgkovl.be
Latré
  
OCMW Gent – WB Nieuw Gentmailto:Eva.Latre@ocmw.gent
Minne
  
OCMW Gent - WB Nieuw Gentmailto:evelien.minne@ocmw.gent
De Mets
  
Kind en Gezinmailto:regiohuis.gent@kindengezin.be
Claeyssens
  
Sint Paulus kleuter en lager onderwijsmailto:sintpaulus.dd@telenet.be
Cnudde
  
Dienst Ondersteuningsplan Oost-Vlaanderenmailto:femke.cnudde@dop-ovl.be
Van de Meerssche
  
Welzijnszorg – Ziekenzorgmailto:fernand.vandemeerssche@skynet.be
Verschelde
  
WGC Nieuw Gentmailto:info@ugcnieuwgent.be
Simillion
  
Huisartsenvereniging Gent (HVG)mailto:wendy.dewilde@hvg.be
Van Belle
  
CAW Oost Vlaanderenmailto:francesvanbelle@cawoorstvlaanderen.be
Dhondt
  
BuLo Sint Jozef - Sociaal-Medische dienstmailto:francesca.dhondt@bulosj.be
Van De Walle
  
Helpende Hand vzwfjvdwalle@gmail.com
Lammens
  
De Boekenmolen - dagverblijf en peutertuinmailto:Ghwendholine.Lammens@gent.be
Ernalsteen
  
De Klavertjes - peutertuinmailto:goedele.ernalsteen@gent.be
Gangl
  
Politie Nieuw Gentmailto:comng@politie.gent.be
Branteghem
  
OCMW Gent - LDC De Regenboogmailto:hilde.branteghem@ocmw.gent
Sohrab
  
Vzw Jong - Jongerenwerking NGsohrab.jabbari@vzwjong.be
De Clercq
  
Geraarkemailto:geraarke@skynet.be
Dhooge
  
Buurtbibliotheek Nieuw Gentmailto:nieuwgent.bib@gent.be
Ketelslegers
  
Buso St-Jozef (Time-Out)mailto:time-out@sint-jozef.org
Geldof
  
Stad Gent - Dienst WonenJohan.Geldof@gent.be
Van Croonenburg
  
OCMW Gent – WB Nieuw Gentmailto:joke.vancroonenburg@ocmw.gent
Rynwalt
  
Politie Nieuw Gentmailto:comng@politie.gent.be
Vermeulen
  
Samenlevingsopbouw Nieuw Gentmailto:karolien.vermeulen@samenlevingsopbouw.be
Van Den Brande
  
Stad Gent - Gebiedsgerichte Werkingmailto:katelijne.vandenbrande@gent.be
Fournier
  
Vzw Jong - speel-o-theek Snuffelkathleen.fournier@vzwjong.be
Van Hoecke
  
Stad Gent -DC-Burgerzaken-NGmailto:dcng@gent.be
Hermie
  
Familiehulpmailto:katia.hermie@familiehulp.be
Sette
  
OCMW Gent - Ouderenzorgmailto:Katia.Sette@ocmw.gent
Bouciqué
  
Elfenbankje - kinderdagverblijfmailto:elfenbankje@klim.be
Lava
  
OCMW Gent – WB Nieuw Gentmailto:kevin.lava@ocmw.gent
Vancaillie
  
OCMW Gent - Psychologische dienstmailto:Kevin.Vancaillie@ocmw.gent
Van de Velde
  
Volkshaard
Melis
  
Kind en Gezinmailto:regiohuis.gent@kindengezin.be
Roegies
  
Familiehulpmailto:laila.roegies@familiehulp.be
Fiers
  
OCMW Gent – WB Nieuw Gentmailto:lara.fiers@ocmw.gent
Beyens
  
OCMW Gent - Dienst Wonenmailto:Leen.Beyens@ocmw.gent
Bonte
  
Stad Gent - Gebiedsgerichte Werkingmailto:leen.bonte@gent.be
De Pauw
  
DMW Bond Moysonmailto:leen.depauw@socmut.be
Demulder
  
Stad Gent - Straathoekwerkmailto:Lieke.Demulder@gent.be
Denolf
  
OCMW Gent - LDC De Regenboog NGmailto:Liesbet.Denolf@ocmw.gent
Stevens
  
OCMW Gent - Vakantiewerkingmailto:Liesbeth.Stevens@ocmw.gent
Vlerick
  
Vrij CLB Gentmailto:luc.vlerick@vclbgent.be
Buyst
  
Stad Gent - Integratiedienstmailto:Maaike.Buyst@gent.be
Rappelet
  
Volkshaardmailto:madelief.rappelet@volk.woonnet.be
Dobbelaere
  
Kind en Gezin - Gezinsonderteuningmailto:regiohuis.gent@kindengezin.be
Verbeke
  
OC Broeders Ebergiste / Zevenhuizenmailto:martine.verbeke@fracarita.org
Dierick
  
OCMW Gent – WB Nieuw Gentmailto:Maureen.Dierick@ocmw.gent
Balkan
  
Intercultureel Netwerk Gent vzwmailto:melate.balkan@ingent.be
Van Hoecke
  
t babelutje - peutertuinmailto:pt.babelutje@gent.be
Van Elslander
  
Stafmedewerker Lokaal Sociaal Beleid Gent
Zerioh
  
Stad Gent - Straathoekwerkmailto:mohamed.zerioh@gent.be
Van Wassenhove
  
De Panda Basisschoolmailto:depanda.brug@gent.be
Vandevoorde
  
Sint Paulus brugfiguurmailto:brugfiguur.rn@telenet.be
Dogimont
  
De Panda - Brugfiguurmailto:nele.dogimont@stad.gent
Gavel
  
Familiehulp Oost-Vlaanderenmailto:nele.gavel@familiezorg.be
Jans
  
VDAB - PWA Gentmailto:patricia.jans@vdab.be
Van Laere
  
VDAB – Lokale Werkwinkelmailto:gent@werkwinkel.be
Van der Veken
  
Stad Gent - vzw voetbal in de Stad
Lenssens
  
De Gentse Haardmailto:pieter.lenssens@degentsehaard.woonnet.be
Vandorpe
  
VDAB - Lokale werkwinkel Nieuw Gentmailto:rika.vandorpe@werkwinkel.be
Baudu
  
Vzw Jong - Jongerenwerking NGrobbe.baudu@vzwjong.be
Rosier
  
Woningentmailto:roselinde.rosier@woningent.be
Demaret
  
Stad Gent - Opvoedingswinkelmailto:rosheen.demaret@gent.be
Charlotte
  
OC Broeders Ebergiste / Zevenhuizen
Roelandt
  
Samenlevingsopbouw Gentrudy.roelandt@samenlevingsopbouw.be
Dewilde
  
Stad Gent - Seniorendienstmailto:Saar.Dewilde@gent.be
Willems
  
OCMW Gent - OTCmailto:Sabine.Willems@ocmw.gent
Van Wesemael
  
OCMW Gent - Ikookmailto:Sabrina.VanWesemael@ocmw.gent
Dossche
  
Solidariteit voor het Gezin vzwmailto:Sarah.Dossche@svhg.be
Cheng
  
Wit-Gele Kruis - Nieuw Gent/Zwijnaarde
Verschraegen
  
CM - DMW – Zorgmailto:sofie.verschraegen@cm.be
Matthys
  
OCMW Gent – WB Nieuw Gentmailto:stefanie.matthys@ocmw.gent
1 - 100 Volgende