Lintopdrachten overslaan
Verdergaan naar hoofdinhoud
Dimitri
  
ACV09 265 44 50mailto:dimitri.vanvooren@acv-csc.be
Els
  
Brede School Ledeberg / Nieuw Gent09 235 09 40els.vandeputte@gent.behttp://www.gent.be
Francesca
  
BuLo Sint Jozef - Sociaal-Medische dienst09 240 13 62francesca.dhondt@bulosj.be
Elyssa
  
Buso St-Jozef (Time-Out)09 240 13 73time-out@sint-jozef.org
Jef
  
Buso St-Jozef (Time-Out)mailto:time-out@sint-jozef.orghttp://www.sint-jozef.org
Jan
  
Buurtbibliotheek Nieuw Gent09 268 21 85mailto:nieuwgent.bib@gent.behttp://www.gent.be
David
  
Buurtwerk Nieuw Gent09 266 90 40david.knockaert@stad.gent
Frances
  
CAW Oost Vlaanderen09 265 04 00francesvanbelle@cawoorstvlaanderen.behttp://www.cawoostvlaanderen.be
Elise
  
Centrum Onderweg vzw09 221 32 76mailto:sociale.dienst@centrumonderweg.be
Sofie
  
CM - DMW – Zorg09 234 60 15mailto:sofie.verschraegen@cm.be
Tijs
  
DC De Twijg09/220 42 75mailto:tijs.vanderheyden@twijg.behttp://www.twijg.be
Ghwendholine
  
De Boekenmolen - dagverblijf en peutertuin09 220 06 02mailto:Ghwendholine.Lammens@gent.be
Anouk
  
De Gentse Haard09 216 75 75mailto:anouk.lapaige@degentsehaard.woonnet.be
Pieter
  
De Gentse Haard09 216 75 75mailto:pieter.lenssens@degentsehaard.woonnet.be
Goedele
  
De Klavertjes - peutertuin09 221 18 55mailto:goedele.ernalsteen@gent.be
Nele
  
De Panda - Brugfiguurnele.dogimont@stad.genthttp://www.panda.gent.be
Nathalie
  
De Panda Basisschool09 221 61 03mailto:depanda.brug@gent.be
Berlinda
  
De Panda Dagverblijf09 220 81 58
Steven
  
De Zuidpoort09 245 09 05steven@dezuidpoortgent.bewww.dezuidpoortgent.be
Werner
  
Diaken Nieuw Gentwerner.degreve@hotmail.com
Femke
  
Dienst Ondersteuningsplan Oost-Vlaanderen0478 78 98 44mailto:femke.cnudde@dop-ovl.bewww.dop-ovl.be
Leen
  
DMW Bond Moyson09 222 05 37mailto:leen.depauw@socmut.be
Bea
  
Elfenbankje - Dienst Opvanggezinnen09 383 82 68mailto:elfenbankje.dvo@klim.be
Katrien
  
Elfenbankje - kinderdagverblijf09 221 24 66mailto:elfenbankje@klim.be
Katia
  
Familiehulp09 225 37 63mailto:katia.hermie@familiehulp.behttp://www.familiehulp.be
Laila
  
Familiehulp09 225 37 63mailto:laila.roegies@familiehulp.behttp://www.familiehulp.be
Annemie
  
Familiehulp09 269 34 45mailto:annemie.viane@familiehulp.behttp://www.familiehulp.be
Nele
  
Familiezorg Oost-Vlaanderenmailto:nele.gavel@familiezorg.be
Christiane
  
Geraarke09 221 55 67mailto:geraarke@skynet.be
Jacqueline
  
Geraarke09 221 55 67mailto:geraarke@skynet.be
Cornelis
  
Helpende Hand vzwmailto:wzs@dehelpendehand.orghttp://www.dehelpendehand.org
Francis
  
Helpende Hand vzwfjvdwalle@gmail.comhttp://www.dehelpendehand.org
Fleur
  
Huisartsenvereniging Gent (HVG)09 335 24 84mailto:wendy.de.wilde@hvg.bewww.hvg.be
Ellen
  
Inloopteam Reddie Teddy09 245 28 45Ellen.Buysse@socmut.be
Dominique
  
Inloopteam Reddie Teddy09 245 28 45mailto:dominique.vanacker@socmut.be
Melate
  
Intercultureel Netwerk Gent vzw09 266 90 34mailto:melate.balkan@ingent.behttp://www.ingent.be
De heer
  
Justitiehuis Gent09 269 62 20mailto:justitiehuis.gent@just.fgov.be
Kristine
  
Kind en Gezin078 150 100mailto:regiohuis.gent@kindengezin.behttp://www.kindengezin.be
Martine
  
Kind en Gezin - Gezinsondersteuningmartine.dobbelaere@kindengezin.behttp://www.kindengezin.be
André
  
Krasdienst - Werkgroep Vluchtelingen Gent09 355 03 24mailto:a.a.pissens@telenet.be
Carine
  
OC Broeder Ebergiste09 389 04 11mailto:carine.steyaert@fracarita.org
Charlotte
  
OC Broeders Ebergiste / Zevenhuizenmailto:charlotte.rottiers@fracarita.org
Martine
  
OC Broeders Ebergiste/Zevenhuizen09 242 93 15martine.verbeke@fracarita.org
Leen
  
OCMW Gent - Dienst Wonen09 266 95 05mailto:Leen.Beyens@ocmw.genthttp://www.ocmwgent.be
Annelies
  
OCMW Gent - Emancipatorische Werking09 266 92 71annelies.cosyns@ocmw.genthttp://www.ocmwgent.be
Tom
  
OCMW Gent - Energiecel09 266 93 31mailto:Tom.Pappaert@ocmw.genthttp://www.ocmwgent.be
Jolien
  
OCMW Gent - LDC De Horizon - ergo09 269 08 95jolien.cosaert@ocmw.genthttp://www.ocmwgent.be
Bart
  
OCMW Gent - LDC De Regenboogbart.beeckmans@ocmw.genthttp://www.ocmwgent.be
Hilde
  
OCMW Gent - LDC De Regenboog09 266 34 34hilde.branteghem@ocmw.genthttp://www.ocmwgent.be
Liesbet
  
OCMW Gent - LDC De Regenboog NG09 266 34 40Liesbet.Denolf@ocmw.genthttp://www.ocmwgent.be
Sabine
  
OCMW Gent - OTC09 266 96 29mailto:Sabine.Willems@ocmw.genthttp://www.ocmwgent.be
Kevin
  
OCMW Gent - Psychologische dienst09 266 97 91Kevin.Vancaillie@ocmw.genthttp://www.ocmwgent.be
Muriel
  
OCMW Gent - Psychologische dienst09 266 89 30muriel.wauters@ocmw.genthttp://www.ocmwgent.be
Liesbeth
  
OCMW Gent - Vakantiewerking09 266 30 29Liesbeth.Stevens@ocmw.genthttp://www.ocmwgent.be
Veronique
  
OCMW Gent - WB Nieuw Gent09 266 90 00veronique.snoeck@ocmw.genthttp://www.ocmwgent.be
Maureen
  
OCMW Gent – WB Nieuw Gent09 266 90 00mailto:Maureen.Dierick@ocmw.genthttp://www.ocmwgent.be
Annie
  
OCMW Gent – WB Nieuw Gent09 266 90 00mailto:Annie.Schouppe@ocmw.genthttp://www.ocmwgent.be
Stefanie
  
OCMW Gent – WB Nieuw Gent09 266 90 00mailto:Stefanie.Van.de.Walle@ocmw.genthttp://www.ocmwgent.be
Ann
  
OCMW Gent – WB Nieuw Gent09 266 90 00mailto:Ann.Willems@ocmw.genthttp://www.ocmwgent.be
Ann
  
Politie Gent09 266 67 53mailto:Ann.Robijns@politie.gent.be
Lynn
  
Politie Gent - slachtofferbejegening09 266 67 53mailto:lynn.denayer@politie.gent.be
Frederik
  
Politie Nieuw Gent09 266 63 60mailto:comng@politie.gent.be
Michèle
  
Politie Nieuw Gent09 266 63 60mailto:comng@politie.gent.be
Rudy
  
Samenlevingsopbouw Gent0488 90 15 47rudy.roelandt@samenlevingsopbouw.bewww.samenlevingsopbouw.be
Karolien
  
Samenlevingsopbouw Gent09 266 90 35mailto:karolien.vermeulen@samenlevingsopbouw.bewww.samenlevingsopbouw.be
Nathalie
  
Sint Paulus brugfiguur09 221 54 75mailto:brugfiguur.rn@telenet.behttp://www.sint-paulusnieuwgent.be
Ewan
  
Sint Paulus kleuter- en lager onderwijs09 222 11 68sintpaulus.dd@telenet.behttp://www.sint-paulusnieuwgent.be
Sarah
  
Solidariteit voor het Gezin vzw09 264 18 07mailto:Sarah.Dossche@svhg.behttp://www.solidariteit.be
Lien
  
Stad Gent - dienst Welzijn en Gelijke kansen - sociaal regisseur09 267 03 34lien.baes@stad.genthttp://www.stad.gent
Katrien
  
Stad Gent - dienst Wonenkatrien.berkein@stad.genthttp://www.stad.gent
Johan
  
Stad Gent - Dienst Wonen09 266 76 40Johan.Geldof@gent.be
Kathleen
  
Stad Gent - Dienstencentrum - Burgerzaken09 268 21 70dcng@gent.be
Leen
  
Stad Gent - Gebiedsgerichte Werking09 266 82 43 / 55mailto:leen.bonte@gent.be
Els
  
Stad Gent - Gebiedsgerichte werking09 266 82 00els.oyaert@gent.be
Katelijne
  
Stad Gent - Gebiedsgerichte Werking09 266 82 43 / 55mailto:katelijne.vandenbrande@gent.be
Maaike
  
Stad Gent - Integratiedienst09 265 77 09mailto:Maaike.Buyst@gent.be
Stijn
  
Stad Gent - Integratiedienst09 265 77 09mailto:Stijn.Carle@gent.be
Rosheen
  
Stad Gent - Opvoedingswinkel09 233 26 02mailto:rosheen.demaret@gent.behttp://www.opvoedingswinkelgent.be
Veerle
  
Stad Gent - Opvoedingswinkel09 235 16 10mailto:Veerle.Noppe@gent.behttp://www.opvoedingswinkelgent.be
Saar
  
Stad Gent - Seniorendienst09 269 60 70mailto:Saar.Dewilde@gent.behttp://www.gent.be/senioren
Lieke
  
Stad Gent - Straathoekwerk09 268 21 50mailto:Lieke.Demulder@gent.be
Mohamed
  
Stad Gent - Straathoekwerk09 268 21 50mailto:mohamed.zerioh@gent.be
Michèle
  
stafmedewerker Lokaal Sociaal Beleid Gent
Mevrouw
  
t babelutje - peutertuin09 222 13 69mailto:pt.babelutje@gent.be
Peter
  
VDAB – Lokale Werkwinkel09 248 53 93mailto:gent@werkwinkel.be
Patricia
  
VDAB - PWA Gent09 248 53 95mailto:patricia.jans@vdab.behttp://www.werkwinkel.be www.gent.be/pwa
Madelief
  
Volkshaard09 233 12 43mailto:madelief.rappelet@volk.woonnet.be
Luc
  
Vrij CLB Gent09 277 83 36mailto:luc.vlerick@vclbgent.be
Winny
  
Vzw Jong0476 37 65 29mailto:Winny.deprycker@vzwjong.behttp://vzwjong.be/
Robbe
  
Vzw Jong - Jongerenwerking NG09 245 50 57robbe.baudu@vzwjong.behttp://vzwjong.be/
Jabbari
  
Vzw Jong - Jongerenwerking NG09 245 50 57sohrab.jabbari@vzwjong.behttp://vzwjong.be/
Kathleen
  
Vzw Jong - speel-o-theek Snuffel09 245 22 65kathleen.fournier@vzwjong.behttp://vzwjong.be/
Wim
  
vzw Voetbal in de stad09 266 80 42mailto:Wim.Beelaert@Gent.behttp://www.voetbalindestad.be
Fernand
  
Welzijnszorg – Ziekenzorg09 222 32 51mailto:fernand.vandemeerssche@skynet.be
An
  
WGC Nieuw Gent09 221 21 81mailto:info@wgcnieuwgent.behttp://www.wgcnieuwgent.be
Fien
  
WGC Nieuw Gent09 221 21 81mailto:info@wgcnieuwgent.behttp://www.wgcnieuwgent.be
Eva
  
Wit-Gele Kruis0498 930 731eva.debaets@wgkovl.be
Roselinde
  
Woningent09 235 99 76mailto:roselinde.rosier@woningent.bewww.woningent.be
Anne
  
Woningent09 235 99 00mailto:anne.schiettekatte@woningent.behttp://www.woningent.be